Ülke *:
Gidiş Amacı *:
İkamet Edilen Şehir *:
Adınız Soyadınız *:
E-posta Adresiniz *:
Telefon Numaranız *:
Kişi Sayısı *:

NİÇİN AVUSTRALYA'DA İNGİLİZCE ÖĞRENMELİ?

Avustralya İngilizce dil öğrenimi bakımından dünyanın en çok tercih edilen ülkeleri arasındadır ve her geçen gün daha da popülerleşmektedir. Şüphesiz bu sebepsiz değildir.

 

 

  • Avustralya’da Eğitim ve Yaşam Giderleri  Ekonomiktir. Avustralya'da  okumak öğrenciler için iki bakımdan çok ekonomiktir. Öncelikle Avustralya'daki eğitim ve yaşam giderleri  ekonomiktir. Diğer bir faktör ise öğrencilerin eğitim gördükleri süre boyunca yasal çalışma hakkına sahip olması ve bu yolla küçümsenmeyecek oranda kazanç sağlayabilmeleridir.
  • Avustralya Yabancı öğrencilere yasal Çalışma Hakkı Veriyor Avustralya'da eğitim gören öğrenciler eğitim türü ve konusu ne olursa olsun  haftada 20 saat yasal çalışma hakkına sahiptir. Çalışarak toplam giderlerinizi önemli ölçüde azaltabilirsiniz.
  • Avustralya Güvenli Eğitim Ortamı Sunuyor Ülkede yaşayan yabancı uyruklu öğrenciler çok güvenli bir ortamda huzurla  eğitim almaktadır. Suç oranları oldukça düşüktür.
  •  Avustralya’da Yaşam Standartları Yüksektir. Avustralya  dünyada en yüksek yasam standartlarına sahip ülkelerden biridir. İnsanların yaşam standartları oldukça yüksektir. Sanatsal ve kültürel aktiviteler oldukça gelişmiştir. 1.000'den fazla radyo kanalı, 719 televizyon kanalı ile de dünya çapında geniş bir yayın ağı bulunmaktadır.
  •  Avustralya Yabancı Öğrenciler İçin Konuksever Ortam Sunuyor Avustralya'da dünyadaki etnik grupların bir çoğu bulunuyor. Avustralya'da  etnik mutfakları ve eğlenceli etkinlikleri  bulmak mümkündür. Avustralya'da çeşitli  klüpler ve etnik altyapıların temsil edildiği dernekler vardır. Şehir merkezlerinde çok çeşitli alışveriş alanları, restorantlar, tiyatrolar, sanat galerileri ve müzeler bulunmaktadır. Genel kullanıma açık çok sayıda park, bahçeler ve plajlar,spor ve aktivite alanları vardır.
  •  Avustralya Eğitim İçim ideal İklime Sahip. Avustralya bir kıta ülke ve bunun doğal sonucu olarak farklı iklimlere sahip. Şehirlerin bulunduğu coğrafi bölgelerde iklim koşulları eğitim için idealdir.

 

VIZEBASVUR.COM ile Avustralya'da Dil okulları konusunda Okul seçiminden kayıt işlemlerine, vize başvurusuna kadar ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK HİZMETİ.

 

Avustralya'da İngilizce dil eğitimi için İletişim formunu doldurunuz. Danışmanlarımız seri olarak sizi arayacak ve kapsamlı olarak bilgilendirecektir.

www.vizebasvur.com deneyimli eğitim danışmanları ile yurtdışı ile ilgili tüm işlemlerinizde en büyük yardımcınızdır.
Eskişehir Web Tasarım