HAKKIMIZDA
VizeBasvur.com

Deneyimli vize ve eğitim danışmanlarımızın yardımıyla vizebasvur.com yurtdışı vize ve eğitim işlemleriniz konusunda 30 yıldır hizmet vermektedir.

 

Vizebasvur.com temel olarak 2 ana konuda danışmanlık hizmeti vermektedir:

1. Yurtdışı Vize Danışmanlığı

2. Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Deneyimli, uzman kadrosu ve olumlu sonuçlanan yüksek vize oranları ile Yurtdışı Vize Danışmanlığı ve Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı alanlarında faaliyet gösteren kuruluşlar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Siz de işlemlerinizin güvenilir eller tarafından yürütülmesini istiyorsanız, doğru adrestesiniz.

 

Vize işlemlerinizin randevudan onay sürecine kadar dikkatli ve formatına uygun yürütülmesini istiyorsanız, bizlere iletişim numaralarımız ve e-mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

MİSYONUMUZ

Vize işlemleri, hata payı minimum olan ve ciddiyet gerektiren işlemlerdir. Bu yüzden danışman kuruluş seçiminiz başvuru işlemlerinin hızlı, güvenli ve doğru yapılma sürecini doğrudan etkiler.

 

Yurtdışı Vize İşlemleri Konusunda Deneyimli Ve Uzman Kuruluş.

Vizebasvuru.com olarak yurtdışına gitmek isteyen herkesin işlemlerinin doğru ve hızlı yapılması en büyük amacımız. Vize başvuru işlemlerinde değişen noktaların devamlı olarak takipçisiyiz. Herhangi bir sorun yaşamamanız adına adım adım değişikliklerin takipçisi oluyoruz. Sizlerle iletişimde kalıp herhangi bir sorunuz olması durumunda hem cep hem de sabit hattımız üzerinden yardımcı oluyoruz. Ön başvuru formunda doldurduğunuz ve verdiğiniz bilgilere dayanarak size en uygun seçenekleri öneriyoruz.

 

Ülkelerin başvuru koşullarını ve durumunuzu karşılaştırıp size başvuru süreciyle ilgili en doğru bilgileri veriyoruz.

www.vizebasvur.com deneyimli eğitim danışmanları ile yurtdışı ile ilgili tüm işlemlerinizde en büyük yardımcınızdır.
Eskişehir Web Tasarım