HAKKIMIZDA
VizeBasvur.com

VizeBasvur.com  deneyimli Vize ve Eğitim danışmanları ile Yurtdışı  vize işlemleri ve eğitimle ilgili tüm işlemlerde en büyük yardımcınızdır.

 

 

Vizebasvur.com temel olarak 2 ana konuda hizmet vermektedir:

1. Yurtdışı Vize Danışmanlığı

2. Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

 

Deneyimli, uzman kadrosu ve olumlu sonuçlanan yüksek vize oranları ile Yurtdışı Vize Danışmanlığı ve Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı  alanlarında faaliyet gösteren kuruluşlar arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

MİSYONUMUZ

Vize Danışmanlığı ciddi ve sorumluluk gerektiren bir iştir. Danışmanlık kuruluşunun seçimi daha işin başında vize almak için şansınızı artıracak en önemli karardır.

 

Yurtdışı vize işlemleri konusunda Deneyimli ve Uzman kuruluş.

Amacımız Yurtdışına  gidiş sebebiniz ne olursa olsun işimiz vizelerinizi alarak sizi gitmek istediğiniz ülkeye ulaştırmaktır. Vize işlemleri en sık değişim gösteren bir konu olması dolayısıyla  ile ilgili teknik gelişmeleri günü gününe takip ediyor oluşumuz gerekse farklı özelliklere sahip çok sayıda başvuru sahibini yurtdışına göndermiş olmanın getirdiği deneyimimiz Vize Danışmanlığı konusunda vizebasvur.com’u benzersiz yapmaktadır. Bu özgüven sayesindedir ki daha başvuru aşamasına geçmeden koşullarınızı dikkatle inceleme altına alıp vize değerlendirmenizi yapıyoruz. Sizi dinliyor, sorular soruyor, koşullarınızı değerlendiriyor ve olabildiğince gerçekçi sonuca ulaşıyoruz.

 

Yanılma payımız düşük. Biz mevcut koşullar içerisinde en detaylı ve doğru vize başvurusu yapma sözü veriyoruz. Bilinmelidir ki Vizeyi veren biz değil ülkelerin Türkiye’deki temsilcilikleridir.

 

www.vizebasvur.com deneyimli eğitim danışmanları ile yurtdışı ile ilgili tüm işlemlerinizde en büyük yardımcınızdır.
Eskişehir Web Tasarım