MÜŞTERİ YORUMLARI
Kullanıcı yorumları
Memnuniyet :
Fiyat :
Zaman :
Kalite :
Namık TÜRKMENER
İş Adamı

This year January and February I invite my sisters to Australia trough by Australia size every one get their sizes so quick Great service beautiful personality all staff.
I would like to say every one from their Office.
Namık TÜRKMENER,
Sydney
AUSTRALIA

Kullanıcı yorumları
Memnuniyet :
Fiyat :
Zaman :
Kalite :
Asım Yanbay
İş Adamı

Merhaba arkadaşlar,

Sizlerle babamın Avustralya vize başvurusu esnasındaki tecrübelerimi paylaşmak istedim. Uzun yıllardır işlerimdeki yoğunluk sebebi ile ailemi ziyarete gidemediğim için ailemi, öncelikle de babamı Avustralya ya davet fikri aklıma ilk geldiğinde bir arayışa girdim. Bu arada yakın bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine vizebasvur.com Vize Danışmanlık hizmetleri ile irtibata geçtim. vizebasvur.com vize danışmanlarının yardım ve önerileri ile gerekli evrakları en kısa zamanda tamamlayıp vize başvurumuzu tamamladık. Bekleyişimiz çok uzun sürmedi. 2 haftadan kısa bir sürede araya 29 Ekim tatili de girmesine rağmen babamın 6 aylık vizesinin onaylanma haberi ile çok sevindik.

Vize başvurumuz esnasında profesyonel destekleri ile en kısa zamanda işlemlerimizi tamamlayıp bizlere yardımcı olan vizebasvur.com Vize Danışmanlık Hizmetleri işini şansa bırakmadan profesyonel bir şekilde yapmak isteyen bütün arkadaşlara tavsiye ederim.

Asım Yanbay

Kullanıcı yorumları
Memnuniyet :
Fiyat :
Zaman :
Kalite :
Yasemin Kahriman
Satış Müdürü

Kafamda bir sürü soruyla ve endişeyle aradığım telefon sonrası, karşımda güvenilir ve tüm sorularıma yanıt bulmuş şekilde gönül rahatlığıyla telefonumu kapadım.

Herşey çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde ilerledi. Her türlü konuda bilgi alabildim.

Avustralya vizem tahmin edilen sürede geldi.

Vizebasvur.com'a çok teşekkürler.

Kullanıcı yorumları
Memnuniyet :
Fiyat :
Zaman :
Kalite :
Nilüfer Esenlikler
Emekli

2018 Yılında da beni İngiltere’deki kızıma kavuşturan Vizebasvur.com olmuştu.

Şimdi 2020'ye gireceğimiz şu günlerde de yeni yıla kızımla girebilmemi sağlayan yine Vizebasvur.com oldu.

Emekleri, güler yüzleri ve özellikle de ikram ettikleri o güzel çayları için çok teşekkür ediyorum

Kullanıcı yorumları
Memnuniyet :
Fiyat :
Zaman :
Kalite :
Reha Tekin ŞEN

Merhaba Herkese,

Yazları pek tatil yapamayan ve çoğunlukla yurtdışında çalışan bir mühendis olarak Güney Yarımküre’de yaz mevsimi devam ederken orada bulunmak, sıcak insanlarını tanımak aynı zamanda da tatil yapabilmek için Avustralya vize başvurusuna karar verdiğimde internet üzerinden yaptığım araştırma sonucu Avustralyavize.com sitelerine rastladığım vizebasvur.com'a başvurdum.

İlk aramamdan itibaren gösterdikleri ilgi ve sorularıma verdikleri ayrıntılı cevaplar bana güven aşıladı. VizeBasvur vize danışmanları Avustralya vize başvurumu titizlikle takip edip bana belgelerimi mail yoluyla göndermek dışında  iş bırakmayıp seri olarak sonuçlandırdılar.

İşlerine gösterdikleri özen sayesinde Avustralya vizesinin ardından Yeni Zelanda vize işlemlerimi de gönül rahatlığı ile VİZEBASVUR'a bırakıyorum.”

Selamlar,

Reha Tekin Sen

Kullanıcı yorumları
Memnuniyet :
Fiyat :
Zaman :
Kalite :
Osman Çağrı Çamdal
Mimar

Merhaba VizeBasvur.com

Türkiye’ye döndüm, İstanbul dayım.  Öncelikle yardımlarınız için teşekkür ederim. Çok güzel günler geçirdim, keyifli bir tatil oldu.

Unutamayacağım bir gezi oldu. Bu kadar uzak bir yere gittiğinize değer diye düşünüyorum. Uzun süreli bir seyahat Olması dışında herhangi bir problemle karşılaşmadım. Hem tatil hem de yaşamak için çok güzel bir şehir ( ben Sydney’e gitmiştim). İnsanlar,  çok anlayışlı, kibar  ve güler yüzlü.

Dünyanın her yerinden aldığı göçmenlerle, çok çeşitli bir kültür zenginliği oluşmuş. Herkesin birey olarak hakları korunmuş. Kimse diğerini ötekileştirmeden karma ama uyumlu bir yaşam sürüyorlar. Sokakta gördüğüm İnsanlar rahatlar, sanki tatildeler gibi geldi. İstanbul’dan  alıştığımız trafik, kargaşa, acele, panik yerini sakinliğe, düzene bırakmış gördüm. Sonuç olarak, vize işlemlerinde ki yardımlarınız ve verdiğiniz bilgiler için sizlere teşekkür ederim. Böyle güzel bir tatil yapma fırsatı yakaladığım için kendimi Şanslı sayıyorum. Gitmeyi düşünen herkese şiddetle tavsiye ederim.

Osman Çağrı Çamdal

Mimar   

Kullanıcı yorumları
Memnuniyet :
Fiyat :
Zaman :
Kalite :
Akile ÖZTÜRK

Avustralya Vizesi diğer ülkelerin vizelerine göre daha zor olmasına rağmen, işlemlerim sırasında dosyamın kalite ve güvenliğine önem verildi. Başvuru sürecini oldukça hızlandırmayı başaran VizeBasvur.com, olumlu sonucu bana ileterek beni çok mutlu etti. Bu yüzden  vizebasvur.com'a teşekkür ederim

Kullanıcı yorumları
Memnuniyet :
Fiyat :
Zaman :
Kalite :
Batu Şenkur

Avustralya vizem için göstermiş olduğunuz ilgi için çok teşekkür ederim. Sizler sayesinde tekrardan Avustralya'ya gitme imkanim oluyor. İkinci başvurumda da ilk başvurumda olduğu gibi yakınlığınız ve ilginiz üst seviyedeydi. Bir başka vize işlemimde görüşmek dileğiyle. İyi çalışmalar dilerim

Kullanıcı yorumları
Memnuniyet :
Fiyat :
Zaman :
Kalite :
Mesut Gülveren
Gıda Mühendisi

Sevgili  VizeBasvur Çalışanları,

Eşim ve çocuğumla birlikte Avustralya’ya tatile gitmeye karar verdiğim ve sizinle görüşmeye başladığım ilk andan itibaren göstermiş olduğunuz hassasiyetten ve  sonuç odaklı çalışmanızdan dolayı çok teşekkür ederim. İzninizle bütün sosyal sitelerimde sizden bahsetmek isterim.

İyi çalışmalar dilerim.

Mesut Gülveren, Gida Mühendisi

Kullanıcı yorumları
Memnuniyet :
Fiyat :
Zaman :
Kalite :
Ece Gürdal Çevik

Vizebasvur.com kalitesi ve Aybüke Hanımın tatlılığı ve yardımı ile eşim ile ben Amerika vizemizi kolaylıkla aldık. Sürecin başından sonuna kadar her sorumuzu cevaplayıp her konuda bize yardımcı oldular. Teşekkürler.

Kullanıcı yorumları
Memnuniyet :
Fiyat :
Zaman :
Kalite :
Filiz Konuk Külcü
Yabancı Dil Eğitmeni- Yeminli Mütercim

Vize işlemlerimin bu kadar kolay ve kısa sürede olacağını doğrusu hiç beklemiyordum. vizebasvur.com'u keşfetmeden önce vize işlemlerleri icin büyük şehirlere Antalya'dan uzun yolculuklar yapmak, konsolosluklarda uzun kuyruklar, anlaşılmaz ve bir o kadar da karmaşık formları doldurmak, bankalara havale işlemleri deta bir kabus idi. Sayenizde tum bunlardan kurtuldum... Kendimi sizlerle aile gibi hissetmeye başladığımı söyleyebilirim. Güvenilir, hızlı, samimi ve doğru adreste olduğum icin mutluyum. Sevgiler.

www.vizebasvur.com deneyimli eğitim danışmanları ile yurtdışı ile ilgili tüm işlemlerinizde en büyük yardımcınızdır.
Eskişehir Web Tasarım