YASAL ÇALIŞMA HAKKI İLE YURTDIŞINDA DİL EĞİTİMİ

Yurtdışı eğitim hemen hepimiz için pahalı bir seçenektir. Yurtdışı eğitimin avantajları bu denli net iken bütçeyi en aza indirebileceğiniz sreçeneklere yoğunlaşmanız bütçenizi olabilecek en düşük seviyeye indirecektir. İyi haber şu ki, Bir dizi ülke öğrenciler için çok avantajlı çalışma ortamı da sunmaktadır.

 

Yurtdışında dil eğitimi alırken yasal çalışma hakkına sahip olmanın 2 temel avantajı vardır;

 

  1. Çalışarak kazandığınız ile konaklama, cep harçlığınızı karşılayabilir, 6 ay için ort. 50.000 TL tasarruf edebilirsiniz. Kimi seçeneklerde küçümsenmeyecek bir miktarı kenara koyabilmeniz ve kazandığınız para ile eğitiminizi uzatarak vizenizi uzatabilmeniz de mümkün
  2. Eğitiminiz sonrasında Türkiye'ye dönmeyi planlıyorsanız eşi bulunmaz bir yaşam  ve iş deneyimi kazanacak, -kendinize güveninbizi artıracak, vizyonunuzu geliştirmiş olacaksınız.

 

YASAL ÇALIŞMA HAKKI OLAN ÜLKELER

 

İrlanda: 25 hafta ve üzeri İrlanda'da dil eğitimi alanlar  eğitim alırken part time, ek 2 ayda ise tasm gün yasal çalışma hakkına sahip olurlar. Toplam 8 ay olan bu süreci dileyenler 2 - 3 kat uzatmaları mümkündür.

 

Avustralya: 6 ay ve üzeri Avustralya'da eğitim alanlar bu sürede part time  yasal çalışma hakkına sahiptir. Pek çok öğrenci bu süreden sonra Sertifika/diplomas programlarına devam ederek dil eğitimi süresince kazandıklarından cok daha fazla kazanmaktadır.

 

Malta: Malta 12. hafradan sonta part time çalışma hakkı vermektedir. Örneğin 6 aylık süre ile Maltaya dil eğitimine gidenler ilk 12 haftadan sonraki 12 haftada part time çalışabilirler.

 

Dubai: 12 haftadan daha uzun süreli dil eğitimi alanlar part time çalışma hakkına sahiptir. ÜSTELİK Dubai için Vize garantisi veriyoruz.

 

Hemen yazın, arayın.  Deneyim ve birikimizle size geleceğinizi oluşturmakta destek olalım.

www.vizebasvur.com deneyimli eğitim danışmanları ile yurtdışı ile ilgili tüm işlemlerinizde en büyük yardımcınızdır.
Eskişehir Web Tasarım